Angajam director executiv

Publicat pe de scout.ro

Organizaţia Naţională "Cercetaşii României" angajează director executiv.

Responsabilităţi: Directorul Executiv coordonează activitatea departamentelor, asigură funcţionarea internă a organizaţiei şi relaţiile externe, dezvoltă şi implementează proiecte alături de echipe de voluntari, propune şi implementează soluţii de autosusţinere financiară a organizaţiei.

Cerinţe: absolvent de studii superioare, bune cunoştinţe utilizare PC, cunoscător al limbii engleze (scris şi vorbit), domiciliul în Bucureşti; experienţă relevantă în sectorul ONG, în managementul proiectelor şi în managementul unei echipe de voluntari, excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare. Constituie avantaj experienţa în educaţia non-formală a copiilor şi tinerilor.

Beneficii: program part-time, flexibil (stabilit de comun acord), salariu fix+ alte beneficii, sediul in zona centrală, posibilităţi de dezvoltare personală şi profesională.

Asteptam CV si scrisoare de intentie pe adresa adriana.popescu@next.scout.ro, pana pe data de 10 februarie 2008 inclusiv.

Va rugam trimiteti acest anunt celor interesati.